Nejžádanější styly svatební výzdoby pro rok 2016

Pokud k nám do agentury příjdou snoubenci a chtějí pomoci s výzdobu svatebního dne nebo se zajištěním svatby na klíč, připravujeme pro ně, v rámci naší spolupráce, ukázkové stoly s návrhem svatební výzdoby.

Máme za sebou již několik desítek návrhů a můžeme říci, že letošním svatbám dominují 2 styly.

Nejčastěji si snoubenci volí svatby v přírodním, vintage nebo boho stylu. Zde používáme přírodní materiály, jutové běhouny, krajky, ratanové nebo dřevěné doplňky. Vázy jsou stylově namíchané a dozdobené opět krajkou nebo jutou. Do výzdoby se hojně zařazují svíčky, ať už v různých svícnech nebo lucernách, tak také samostatně stojící, plovoucí nebo zavěšené v okolí. Jmenovky potom mohou být vygravírovany do malé kulatiny. Květiny jsou voleny převážně luční, volně vázané.

Druhý nejžádanější styl je v barvě zlato-krémové. Velmi jemně laděná výzdoba, kterou můžete barevně rozářit květinami. S výběrem druhu a barev květů si zde můžete opravdu pohrát, protože barvy výzdoby jsou neutrální. Nejčastější materiál je potom satén, organza a krajka. Tuto výzdobu můžete doplnit jak přírodními dekoracemi, tak také perlovými girlandami, dekoračními diamanty nebo plátky růží. Opět zde můžete barevně experimentovat, protože základní krémová barva vás nějak neruší.

I mezi tradičními oblíbenými styly výzdoby najdeme zajímavé vyjímky. Zmínit můžeme svatbu v černobílém ladění, svatbu kompletně navrženou s balonkovými dekoracemi, svatbu v barvě a stylu HC Kometa.

Přijďte si k nám na Táborskou 200 i vy vyzkoušet svoji vysněnou představu a doladit všechny detaily. Rádi Vám poradíme i pomůžeme.

tým Sayes