NOVINKY – jak to se svatbami tedy bude

Krásný den milé nevěsty, od včerejšího odpoledne už je vše konečně jasnější. Od 20.4.2020 mohou probíhat svatby do 10 osob, tedy za dodržení stanovených hygienických podmínek. Počítejte ale s tím, že do tohoto počtu musíte zahrnout také oddávajícího, matrikářku a případně fotografa. Na svatební hostinu si bohužel ještě nezajdete. Pokud ale máte svůj vysněný datum a chcete se i přes omezení vzít, vemte se společně se svědky. Svatební party můžete odložit na pozdější termín nebo symbolicky přesně o rok.

Od 8.6.2020 budou moci probíhat svatby bez omezení, pouze musíte dodržet opět speciální hygienické podmínky. Jak jsme ale již psali, ověřte si u svých hostů, zda na svatbu všichni dorazí. Věříme, že lidé budou i přes uvolněná opatření ještě nějakou dobu opatrní.

Naše prodejna a půjčovna v Brně na Franzové 43 bude pro vás otevřena opět od 27.4. a to vždy v pondělí a ve čtvrtek 10:00 – 15:00. Na další dny se s vámi domlouváme individuálně. Můžete si k nám přijít nakoupit organzy, satény, stuhy, krabičky, podvazky, ubrousky, dekorace na auta a vše, co ke svému dni potřebujete. Na ukázkovém stole si můžete svoji výzdobu vyzkoušet, doladit detaily i barevné kombinace. Pokud potřebujete zapůjčit dekorace na obřad nebo na svatební tabuli, přijdte se na vše podívat. Budeme se na vás těšit.