Odložit – neodložit svoji svatbu

Milé nevěsty,

víme, že nyní je situace pro většinu z nás obtížná. Každý den komunikujeme s našimi páry, protože všichni jsou v nejistotě. Ptáte se nás, jak dále postupovat. Momentálně jsme zrušili nebo přesunuli všechny svatby, které se měly připravovat v dubnu. Některé svatby se odložily až na rok 2021.

Začínáme řešit všechny svatby květnové a červnové. Ani my vám zatím nedokážeme poradit, zda vyčkávat nebo už nyní řešit přesun. S našimi snoubenci, které čeká svatba na konci května nebo v červnu jsme zatím domluveni, že vyčkáme do konce března.

Párům, které mají naplánovaný svatební den na začátek května, bychom poradili zjistit si, zda jejich vybrané místo nabízí ještě nějaký volný termín v srpnu, září, říjnu nebo listopadu. Poté bychom si začali ověřovat vámi vybrané dodavatele, zda i oni budou mít pozdější termín volný. Bohužel se může stát, že některé dodavatele budete muset nahradit. Co můžeme ještě doporučit, je zvolit si nový termín v týdnu. Víme, že je to více komplikované, vaši hosté i vy si budete muset vzít volno v práci. Ale tyto termíny jsou volné jak na matrikách (tady ale doporučujeme ověřit si zvolenou matriku – některé mají striktně vypsané termíny pouze na soboty), tak u dodavatelů. Některé restaurace dokonce nabízí slevu za svatbu v jiném termínu, než je sobota. Pro ty, kterým svatba v týdnu opravdu nevyhovuje a nechtějí zůstávat v nejistotě a stresu, zda se situace vůbec letos vyřeší, doporučujeme přesunout vše na příští rok. V tomto případě si ale rezervujte termín na vybraném místě již nyní.

Našim párům všechny tyto záležitosti samozřejmě vyřizujeme my, kompletně se o přesun termínu postaráme a s jednotlivými dodavateli se domluvíme nebo nabídneme jiné možnosti, pokud už není volný.

Zatím Vám přejeme pevné nervy a hodně zdraví tým Sayes