Partneři

Spolupracujeme s dodavateli, které velmi dobře známe. A víme, že jejich služby jsou perfektní a vždy 100%. O jejich kvalitách se k nám můžete přijít přesvědčit. Řekneme vám, s kým pracujeme, ukážeme jejich katalogy i odvedenou práci.

Svatební šaty a obleky

Kabelková & Oplocká – šaty na míru

Tyto dvě dámy tvoří velmi svěží a neotřelé modely. Svatební šaty od nich budou pouze vaše. Nabízí zhotovení svatebních a společenských šatů, také odborné poradenství a tvorbu celého návrhu. Jejich práce nás nikdy nepřestane bavit. Právě pro vás připravují katalog svatebních šatů pro sezonu 2015/2016.
Kabelková & Oplocká – facebook

Le Premier Brno – Natalia Mešková

Natalia Mešková je módní konzultantka firmy Le Premier, která se zabývá šitím košil a obleků na míru. Jejím úkolem je pomoci vám s výběrem vhodných oděvů nejen na svatbu. Vybere s vámi detaily košile i obleku a ostatní doplňky pánského šatníku. Obleky jsou šity z italských látek Ariston a nejlepších látek světa Scabal. Výhodou spolupráce s módní konzultantkou je především časová flexibilita a přizpůsobení se vašim potřebám. Přijede kam potřebujete a vše vyberete z pohodlí vaší kanceláře, domova nebo jiného vámi zvoleného místa. Natalia působí především v Brně a schůzku si s ní můžete sjednat i přímo v prodejnách Le Premier v Brně nebo Praze. 

Fotografie a video

Vašek Švaňhal – VASVAfoto

Svatební fotografii se Vašek věnuje profesionálně již 9 let, zároveň však pracuje také jako učitel hudby. Tyto dvě profese se ideálně doplňují, neboť pracuje na takřka totožných základech – práce s lidmi a emoce předávané beze slov. Zbožňuje fotografování lidí, kteří se nepřetvařují, nebojí se ukázat své opravdové “já”, dávají volný průchod pocitům a emocím. Rád zachycuje právě momenty radosti, očekávání, obav z nového a neznámého, pocity štěstí a naplnění.

VASVAfoto web

DRONEMANN

Naprosto jedinečný úhel pohledu na váš svatební den zachycený dronem. Záběry z výšky přináší jinou perspektivu svatebního videa a to až ve 4K rozlišení. Pokud svatební den probíhá v exteriéru, je možné jej zdokumentovat  dronem a to z dostatečné vzdálenosti bez jakéhokoliv rušení.
Robert je profesionální licencovaný pilot, který má všechny zákonem dané zkoušky a licence.
Ukázková videa:
VIDEO1
VIDEO2

DRONEMANN web

MYphoto – Michal Bernátek

Michal o sobě říká, že je fotograf lidí. Baví a naplňuje ho poznávat lidské příběhy a ty se potom snaží vykreslit na fotografiích.  Nemůže proto jednoznačně říct jestli fotí raději emoce na svatbách, business foto,  nebo připravené portrétní scény. Vše má své kouzlo a i z rodinné fotky se dá vyčarovat krásná atmosféra. Důležitý je pro něj výsledek a zpětná vazba vás zákazníků.

MYphoto web

Jan Andrassi

Srdcař, který Vás se svým typickým úsměvem provede celým svatebním dnem. Jako jeden z mála fotografů dokáže i ty nejzarytejší odpůrce focení uvolnit a vyfotit přirozeně.
Fotí více než 10 let, zaměřuje se na svatby i focení rodin a dětí. Ke každému klientovi má osobní jedinečný přístup. Jak sám říká: “Tím, že každá svatba a příběh budoucích novomanželů jsou pokaždé úplně jiné, lze takovou životní událost vyprávět skrze fotografie na milion způsobů a nikdy Vás to neomrzí”.

Jan Andrassi web

Martyna Nysk Photography

Specializujeme se na různé typy stylů jako je krása, móda na ulici. Nabízíme Vám krásné svatební portfolio. Důležité informace jsou pro mě emoce a atmosféra, která je zachycena na fotografiích. Spolupracuji se s neziskovými organizacemi a pomáhám zachraňovat osamělé životy. Zajímá Vás více?

Koukněte na www.martynanysk.com

Fotograf Lukáš Navara

Fotograf Lukáš Navara patří k nejvýznamnějším postavám současné české svatební a reklamní fotografie. Jeho osobitý styl práce, vstřícnost a bezprostřednost dokážou udělat z vašeho svatebního dne opravdu nezapomenutelný zážitek. Lukáš žije v Olomouci, ale pracuje po celé Moravě, v Čechách i v zahraničí. Je členem Unie výtvarných umělců a Mezinárodního sdružení profesionálních svatebních fotografů (ISPWP).

Lukáš Navara web

2FOTO

Je to dvojice, která uloví vaše vzpomínky a uchová je pro vás navždycky. Jsou na honu za dokonalým světlem, letmými
doteky, jemnými úsměvy, jiskrami v očích, krásou skrytých zákoutí a milými detaily.
Milují světlo ve všech jeho podobách, barvy, drobné detaily, schovaná zákoutí, hory, louky, živá města, velkolepou architekturu. Fotografie je pro ně způsob, jak uchovat cenné momenty a vyprávět příběhy.

2FOTO – web

ORIGINALFOTO

Moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den.
To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat.
Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé!

Originalfoto – web

Fotograf Marián Sopoliga

S každou svatbou, kterou fotografuji, dostávám od svých klientů velkolepý dar být součástí nejintimnějších momentů v životě dvou zamilovaných lidí. Velice si toho vážím, a proto se v průběhu svatebního dne dívám na svět kolem sebe nejen očima, ale i srdcem. To mi umožní navázat se svými klienty důvěrný vztah a vytvořit tak prostor, ve kterém vznikají nádherné svatební fotografie.
Focení svatby v mém podání není pouze záznamem události. Nese v sobě příběh o lásce, energii a emoci. Právě emoce jsou kořením našich životů a precizně vytvořené svatební fotky dokáží ve Vašich vzpomínkách vrátit čas a vyvolat je zpět.

www.mariansopoliga.com

 

 

Fotograf Lukáš Hanusek

Ve svůj velký den se uvolněte a užívejte si unikátní příležitost, kdy jsou všichni vaši nejbližší s vámi. Srdečná přání babiček i dědů, upřímná dojetí maminek, hrdost otců a veselí vašich přátel je tím, co si budete pamatovat nejvíce.
Já se budu nepozorovaně pohybovat kolem abych fotografiemi vyprávěl příběh plný úsměvů, emocí i slz štěstí. Příběh radosti sdílené s těmi nejbližšími doprovázený láskyplnými pohledy vás dvou. A to vše tak, aby Vaše vzpomínka ani po letech nevybledla.

Lukáš Hanusek web

Videokameraman Michal Šteflovič

Láska, očekávání, důvěra. Svatební den je nabitý pozitivními emocemi a my jsme tady pro Vás, abychom zachytili všechny tyto nezapomenutelné zážitky a vzpomínky! Jsme dvojice profesionálních kameramanů s několikaletými zkušenostmi z praxe. Vznesete se s námi k oblakům a za použití dronu se tak podíváte na Váš Velký den z ptačí perspektivy.
Ukázkové video 1 – https://www.youtube.com/watch?v=NOMFwM3Y5aM&t=15s
Ukázkové video 2 –  https://www.youtube.com/watch?v=opU6UbKiLlQ&t=3s

Michal Šteflovič – web

Fotograf Jan Vašulín

Chcete aby svatební fotografie byly opravdu vaše a hlavně o vás? Chcete se rádi vracet k příběhu Vašeho svatebního dne? Už na první osobní schůzce zjistíte, že to jde a na focení se budete těšit.
Jan Vašulín – web

Video a foto Wombat Pictures – Jiří Kokeš

Každá svatba je něco jedinečného a neopakovatelného. Událost plná emocí a energie. Pokud byste rádi zachytili okamžiky svého dne v podobě videa, je zde kameraman Jiří Kokeš, který do videa zapojuje unikátnost svatebního dne a poutavě vyjadřuje jeho příběh. Jiří preferuje možnost poznat Vás osobně, aby se ve videu mohla následně promítnout Vaše vlastní unikátnost a osobitost. Každá práce je totiž stejně jedinečná, jako vy.
Wombat Pictures – web

Fotografka Michaela Holly

Paní fotografka přistupuje k focení velmi zodpovědně a hlavně se zaměřuje na každý pár individuálně. Před každým focením se s klienty sejde, zjistí jejich požadavky i naladění, a poté nastaví koncept focení. Každá práce je jedinečná a šitá na míru. Fotí nejen svatby ale i rodinné fotografie a portréty.
Michaela Holly – web

 

Účes a líčení

IVOON VISAGE

Ivona Konečná alias Ivoon Visage je profesionální vizážistka a vlasová stylistka, působící v Brně a okolí.
Nabízí individuální přístup ke každé z Vás, ráda se postará, aby jste byla dokonalá ve Váš krásný den, ,,D”.
Zaměřuje se především na romantický, boho a elegantní styl.
Ukázku její práce a spoustu inspirujících fotografií naleznete na jejich stránkách:
web

Salon Klarisi

Váš svatební den bude krásný ze dvou důvodů a jedním z nich budete Vy sama. Moc ráda Vás přivítá v útulném salonu Klarisi v Brně Maloměřicích vizážistka a kosmetička Klára Trenzová.  Její motto: “nevěsta má být přirozená a líčení má podtrhnout její krásu”. Společně se potkáte na svatební zkoušce, zvolíte barvy, styl a intenzitu líčení tak, aby jste se cítila ve Váš den krásná a sama sebou. Samozřejmostí je také úprava obočí, které je u svatebního make-upu  základ. Můžete také využít možnost kosmetického ošetření před svatbou, aby Vaše pleť byla svěží a rozzářená. V den D za Vámi  Klára přijede na místo svatby a Vaše  přípravy mohou začít. Pro Vaši kompletní přípravu spolupracuje společně s kadeřnicí Terezou Burianovou.
Salon Klarisi – web

Kadeřnice Tereza Burianová

Tereza Burianová pracuje jako kadeřnice 9 let. Miluje kreativní činnost spojenou se svatebními účesy. Sejdete se společně na zkoušce účesu, kterou Tereza ladí přímo k Vašim svatebním šatům, včetně všech vlasových doplňků. Na slavnostní účes můžete přivézt i svoji maminku nebo družičky, samozřejmně na velký den D připraví i vašeho partnera.

Svatební tiskoviny

Goldpress – svatební tiskoviny

Firma GoldPress se zabývá zakázkovou výrobou, při níž využívá různých tiskařských technologií. Díky ucelenému souboru těchto technologií a výbornému zázemí si můžeme dovolit Vám nabídnout výrobu a potisk, které uspokojí i velice náročné a kreativní zákazníky. Hlavním zaměřením firmy je výroba svatebních oznámení, novoročních přání, ozdobných krabiček, krabic na víno, promočních oznámení, vizitek a razítek.
GOLDPRESS-web

KYOPRINT – luxusní svatební tiskoviny

Spolupracujeme s firmou Kyoprint, která připravuje luxusní svatební tiskoviny. V nabídce mají velké množství ukázkových oznámení, navrhnou vám ale také vaše vlastní dle vámi zadané představy. Katalog svatebních oznámení najdete také u nás na prodejně.
Svatební tiskoviny – web

Cukrářství a catering

Mimo Limit catering

Lidé v Mimo Limit catering tvoří profesionální team, který se v oblasti gastronomických služeb pohybuje již od roku 1992. Rádi zajistí Váš raut, firemní večírek, catering neomezených možností, recepci, gala večer, garden party, family day, konferenci, módní přehlídku, svatbu, narozeninovou oslavu, taneční párty atd.
Pod pojmem catering nechápou jen lahodné pokrmy, chuťovou pestrost či špičkovou obsluhu jednotlivě. Svým klientům nabízí kompletní ucelené služby, včetně zajištění prostor, techniky a programové skladby.
Jejich cílem je sejmout z Vás tíhu starostí se zajištění akce, abyste se mohli soustředit pouze na Vaše hosty.

Mimo Limit web

 

B-Cake

B-Cake je malá cukrářská výrobna z Brna. Dorty a ostatní cukrovinky, které pro Vás peče jsou pouze jejich prací. Jak dortíky, tak sladkosti, které odchází z výrobny, jsou jedinečné jak chutí, tak designem. Na dorty používají pouze čerstvé a kvalitní suroviny, žádné potravinové náhražky a polotovary v těchto dortech nenajdete.

B-cake web

DejmeDorTik

Máte chuť na sladké? Chcete vyzkoušet nové sladké chutě? DejmeDorTik vede chlap co se věnuje pečení a věřte tomu, že rozumí tomu co dělá! Napeče Vám dort na míru k jakékoliv oslavě, nebo vytvoří nezapomenutelný sladký bar na Vaši svatbu! S dortíkama od tohoto cukráře Vaše svatba bude sladší než si dokážete představit. Podívejte se na nabídku sladkostí, tvořených s láskou na www.dejmedortik.com

SLADKO

Milí snoubenci, máme pro Vás takový nadýchaný, sladký tip. Úžasnou slečnu cukrářku, která peče poctivě a hlavně opravdu originálně. Často chtějí páry na své svatbě něco jiného, něco zajímavého, prostě něco, co neviděli na všech svatbách svých kamarádů a kamarádek. A právě slečna Maria Vám tento sen splní.
facebook

 

Něco sladkého

Ruční práce, domácí suroviny, profesionální přístup. Luxusní dorty, netradiční i tradiční sladké bary, dokonalé makronky. Vše připravené ve stylu vaší svatby. Jak krásně vše sladké vypadá, tak dokonale i chutná. Cukrářství najdete ve Velkých Bílovicích, vše vám ale dovezou přímo na místo a krásně na sladký bar naaranžují.

Něco sladkého facebook

Janáčkovy pralinky

Chcete své hosty překvapit originálním dárkem nebo netradičním sladkým barem? Janáčkovy Pralinky jsou nezapomenutelný zážitek s kapkou čokolády, marcipánu a ovoce. V nabídce mají 10 nejžádanějších druhů a momentálně připravují novinku v podobě vinných pralinek. Připraví Vám také velmi oblíbenou raw verzi.

Janáčkovy pralinky – facebook

Catering – MATY

Výborná domácí kuchyně a špičkový catering pro menší i velké akce. Rádi s touto firmou spolupracujeme a hlavně ochutnáváme. Nabízí tradiční kuchyni i špičková menu. Jejich recepty jsou originální a elegantní.
Catering – web
Caterinf – facebook

Cukrářství AJKA

Paní cukrářka stále peče podle tradičních receptů. Umí tradiční i netradiční dorty, do kterých vkládá svůj velký um. Svatební koláčky a cukroví “zmizí” ze svatebních stolů jako první. Připraví vám ochutnávku náplní i korpusů, můžete s ní projít katalogy ukázkových dortů nebo si společně navrhnout svůj vlastní dort.
Cukrářství Ajka – web

Květinářství

Klára Uhlířová

Cílem Kláry je, aby všechny květinové dekorace vždy co nejvíce odpovídaly přáním páru a aby jejich provedení bylo dokonalé. Je to totiž svatební kytice, která je kromě novomanželů téměř na všech svatebních fotografiích! Z toho důvodu vždy dbá na to, aby se s nevěstou a případně i ženichem osobně setkala a nad šálkem kávy jste si společně popovídali o vašich představách. Na schůzce, která je zdarma a nezávazná, proberete vše, co má na květinovou výzdobu svatby sebemenší vliv. Popovídáte si o termínu a místě svatby, o typu a barvě svatebních šatů, obleku ženicha, případně oblečení svatebčanů. Jejím cílem je, dozvědět se o vaší svatbě co nejvíce a navrhnout květinovou výzdobu tak, aby naprosto odpovídala všem Vašim přáním a představám.

Filip´s bouquete

Nádherné zpracování svatebních květin s citem pro kombinování netradičních i tradičních květin. Filip dokáže vymyslet opravdu originální vazby a přitom udržet luxus a krásu. Připraví svatební kytici, korsáž, kytice pro maminky, vývazky pro svatebčany i kompletní květinovou výzdobu. Vše Vám s úsměvem doveze přímo na místo svatby a doaranžuje do naprosté dokonalosti. Dámy, i pánové mají vkus…

Filip´s bouquete facebook

Květinářství Time4Flowers

Květina je nedílnou součástí každé svatby. V Time4Flowers vám připraví jedinečnou svatební kytici, kytici pro maminku, korsáž pro ženicha, vývazky pro svatebčany i kompletní květinovou výzdobu obřadu a svatební hostiny. V prostředí útulné prodejny si vyberete svoji květinu a květinářky vám připraví její ukázku.
Time4Flowers – web

 

 

Hudba

Kapela PertyLeaders

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v lidském životě, který by se v ideálním případě neměl opakovat, a proto by i Váš svatební den měl být něčím neopakovatelný. Bavit by se měl každý – od prarodičů až po Vaše kamarády a jejich malé ratolesti. A právě o to se Vám chce a dokáže postarat kapela PartyLeaders. Kompletně! Hudba k obřadu, píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci, tancovačka s živou kapelou a nakonec s DJ Bedřichem!

PartyLeaders web
PartyLeaders video

 

DJ LUKE

DJ, který oživý vaši svatbu, firemní akci nebo narozeninovou party. 16 let za mixážním pultem, nespočet odehraných akcí. Na svatbách zajišťuje ozvučení obřadu, hudbu na odpolední a večerní party. Pro doplnění romantické atmosfery připraví nasvícení celého svatebního prostoru do vybrané barvy. A jako bonus zapůjčuje velmi populární polaroid.

DL Luke web

Event Jazz Trio

Je soubor profesionálních muzikantů v nejlepších letech, které spojuje láska k hudbě a živému hraní. Hrají spolu od roku 2013 a mají za sebou stovky vystoupení na soukromých i firemních akcích. Nejsou jen klasickou “svatbovou” kapelou a jazz je jen zlomkem jejich bohatého repertoáru.

 

 

DJ Jiří Flaisig

Jirka Flasig má mnohaleté zkušenosti s moderováním a hraním na akcích a svatbách. Pravidelně modruje v HitRadio City. Dokáže Vaše hosty zapojit do zábavy a hrát celý večer tak, aby Vás to opravdu bavilo.
https://www.facebook.com/jiri.flaisig

 

FANTASY music

FANTASY music  je živá hudba na Vaši svatbu. Jde o skupinu profesionálů s mnohaletými zkušenostmi z domova i zahraničí. Velmi širokým repertoárem, čítajícím cca 800 skladeb všech žánrů z domácí i zahraniční produkce, uspokojí opravdu každého. Vždy se snaží o to, aby atmosféra na svatbě byla skvělá a všichni se dobře bavili. Kromě živé hudby nabízí i doprovodný program jako KARAOKE show, svatební soutěže a hry. Samozřejmostí je také moderování jak vlastní produkce, tak doprovodného programu. Živou hudbu je možno nakombinovat s diskotékovými vstupy. Samozřejmostí je absolutní spolehlivost, vysoká profesionalita, vlastní ozvučení a doprava a v neposlední řadě příznivá cena. Mluvím anglicky, německy, rusky a samozřejmě česky a slovensky.

 Více info na www.fantasymusic.cz

DJ David Řehůřek

DJ na Vaši svatbu, party nebo jinou akci. Nabízí kompletní ozvučení obřadu, hostiny, plesu nebo vaší party, vybrat si můžete z mnoha žánrů. Každý potom ocení další speciality, které u jiného DJ nenajdete: video party, video animace, bubliny, světelné show, karaoke party, masky atd. DJ můžete kombinovat s živou kapelou, pan Řehůřek nabízí také zajištění profi živé kapely. Cena 3.000 Kč za ozvučení a moderaci obřadu, večerní party od 8.000 Kč.

Red Sock Orchestra

Tento ,,NETRADIČNÍ ” Big band existuje cca 10 let. Za tuto dobu prošel mnoha změnami v obsazení i druhu a náročnosti skladeb. Snaží se muziku dělat tak, jak kvalitně to jen jde. Mají v repertoáru ELECTROswing, rock, big beat, jazz, funk, swing, waltz, rock’n’roll, pop i disco a snaží se secvičit plno dalších stylů (dnes již cca 17 hudebních stylů) Kapela čítá bezmála 25 hráčů, což zahrnuje rytmickou a dechovou sekci doplněné zpěvem.
http://www.redsocks.cz/

Hudební agentura G-Art

G Art zastupuje vynikající hudebníky předních brněnských hudebních těles od roku 1995. Živá hudba se opět vrací, a to nejen při svatebních obřadech. Vybírat můžete z různých seskupení – duo, trio nebo smyčcový kvartet. Mají opravdu široký repertoár a zahrají téměř cokoliv, včetně moderních songů.
G-Art – web

Další služby

Chůvička Brno

Na každé svatbě jsou mezi hosty děti. A zabavené děti = šťastní rodiče. Proto doporučujeme mladou agenturu specializující se na hlídání dětí od novorozeneckého věku. Vaše ratolesti vám pohlídají nejen u vás doma, ale i na svatbách, či jiných oslavách., kde také zajistí vhodný program, včetně malování na obličej, balónkování a kreativní tvorbu. Novinkou je “Mobilní dětský koutek” – kdekoliv po ČR dovezou hračky, dětské pomůcky a připraví zázemí pro děti od novorozeneckého věku.

Newportcar – svatební auto

Newport Car se specializuje na svatební dopravu. S řidičem si můžete pronajmout bílou luxusní limuzína Rolls-Royce Silver Seraph, která je vhodná pro dopravu nevěsty, ženicha nebo novomanželů. Limuzína je také vhodná pro svatební fotografie. Dále firma Newport Car nabízí sedmimístný mikrobus VW T5 s řidičem pro přepravu svatebčanů a pro rozvoz hostů ze svatební hostiny.
Druhým výjimečným autem v nabídce je  sedmimístný mikrobus VW California Beach.Díky partnerství rozšířili nabídku o další dvě limuzíny Rolls-Royce, tentokrát ve verzi Stretch Limousine v kombinaci black&white.

Mezi další veterány patří Škoda Felicia cabrio a pýcha první republiky Tatra 87. Moderní vozy doplňuje vlajková loď od Mercedesu v prodloužené verzi S Class.
Newportcar – web

Nikola Lárová – animátorka

Nikola vám připraví animační program plný her, zábavy, pohybu, tvoření a soutěží pro děti na svatbách. Užívejte si s vědomím, že i Vaše děti mají o zábavu postaráno.
Nikol Lárová-web
Svatební Olympiáda-2