Proč právě svatba v zimě

Ačkoliv to nemusí znít úplně ideálně, zima je velmi romantické období. Vločky poletují, led tvoří krásné krystaly a všude je bílo. Dekorace vyzývá k ledově modré, stříbrné a bílé, doplněné vločkami nebo anděly, sněhuláky či soby. Ideální materiál je dřevo, větvičky, šišky nebo peří. To vše můžete prozářit čirými nebo bílými korálky, krystaly a hlavně světlem. Světlo je na zimních svatbách velmi působivé. Plovoucí svíčky ve tvaru vločky či klasické, vysoké svíce, svícny, lucerny, u vchodu hořící louče – prostě ledová romantika.

Pokud se chcete stát alespoň na jeden den popelkou či ledovou královnou, využijte zimní období k uspořádání svatebního veselí. Šaty s dlouhými krajkovými rukávy, nabírané sukně, přes ramena přehozený kožíšek. Nemusíte se bát, že Vám bude horko a ve svých vysněných šatech prostě vydržíte dlouho do noci. Muži se nemusí bát použít cylindr, stylovou šálu a rukavice vše laděné do barvy Vaší svatby.

Výběr květin vyzývá též k originálním kouskům, které jen tak každá nevěsta nemá. Květiny lze použít se zasněženým dekorem doplněné například ojíněnými větvičkami.

Naprosto nevšedním zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat, může být projížďka kočárem, vy budete zahaleni do hřejivých kožešin.

Velkou výhodou svatby v zimě jsou volné termíny. Vaše vysněné datum nebude v ohrožení. Cukráři, květináři nebudou zahlcení prací a vymýšlet originální nápady pro ně bude zábavou.

Pokud nechcete, aby Vaše svatba neupadla v zapomnění či neskončila v šedi ostatních, zvolte si pro Váš den právě zimní období.