Prodejna a půjčovna

Zajímá vás, jak, s čím a s kým pracujeme? Přijďte nás navštívit do naší prodejny na Franzové 43 v Brně.

Najdete tu vše, od drobných dekorací až po kompletní svatební servis. Máme velký výběr materiálů a dekorací na dekorování svatební tabule, aut i obřadu. Zapůjčujeme svícny, vázy, stoly, potahy a mašle na židle a další vybavení, které je nezbytné pro Váš dokonalý den. Rádi vás také seznámíme s prací našich dodavatelů. Ukážeme vám jejich katalogy, pomůžeme s výběrem, domluvíme schůzku s krejčovou, ochutnávku s cukrářkou a mnohé jiné. Můžete si zde na zkušebním stolu vyzkoušet svoje vlastní dekorování. Máme tu připraveno příjemné zázemí pro schůzky s vámi.

Nakupujete rádi z pohodlí domova? Máme e-shop se svatebními dekoracemi a materiály a půjčovnu svatebního vybavení.

Všechny materiály, dekorace, svatební bižuterii a vybavení pro svatební obřady, včetně půjčovny svatebního vybavení najdete na obchod.sayes.cz. Zasíláme po celé ČR, výdejní místo pro osobní převzetí je na Franzové 43 v Brně.

       Kde nás najdete                    Otevírací doba                    Telefon

          Franzova 43, 614 00 Brno                               PO a ČT  10:00 – 15:00                        731 520 439, 603 821 188
                                                                                   nebo po předchozí tel. dohodě                                                                      

Přijímáme platební karty VISA, Mastercard, Maestro, American Express.

                         mapa

 Pokud se vám otevírací doba nehodí, zavolejte, rády se s vámi sejdeme v jiný termín.

Jednoduše se k nám dostanete tramvají č. 4, zastávka Proškovo nám. Naše prodejna je hned na následující souběžné ulici Franzova. Ze zastávky se vrátíte cca 200 m zpět k městu a najdete spojovací ulici Franzova. Na konci se dáte do prava a po 100m uvidíte po levé straně novostavbu, v které se na Vás těšíme. Pokud pojedete autem, můžete jednoduše zaprakovat přímo před prodejnou.

Věříme, že u nás najdete příjemné zázemí pro přípravu vašeho dne. Těšíme se na viděnou u nás.