Reference

Svatba Šerákovi

Svatba Šerákovi

Dámy jsou profesionálky na svém místě. Jejich smysl pro detail, bohaté zkušenosti a trpělivé naslouchání divokým či nejasným představám doladili náš svatební den k dokonalosti. Doporučuji všema deseti!

Svatba Kavlíkovi

Svatba Kavlíkovi

Pokud svatební agenturu, tak rozhodně Sayes. Od našeho prvního setkání byla spolupráce na realizaci naší svatby prostě dokonalá. Majitelky mají spoustu nápadů, dokáží skvěle reagovat i na neobvyklé požadavky snoubenců a vždy se jim snaží vyjít maximálně vstříc. Víme, že příprava naší svatby byla pro všechny velmi náročná, avšak náš den dopadl na výbornou. Agentura nám zajistila i cukrářku, floristku a karikaturistu. Koordinace a celý den probíhal bez jediného zádrhelu a i svatebčané si organizaci celé svatby chválili. I díky Ivetě a Míši to pro nás bude navždy nezapomenutelný den. Ještě jednou děkujeme! Hana a Aleš Kavlíkovi

Manželé Nejezchlebovi

Manželé Nejezchlebovi

Moc Vám s Mirkema za vše děkujeme Výzdoba byla překrásná a koordinace obřadu na jedničku. Splnili jste veškeré naše přání včetně zajištění hlídání našeho mazlíčka, dovoz výborného dortu a doporučení dj. 😍Jsme rádi, že jste tam byly s námi. ❤️ Mohu jen doporučit !!!!! Nejezchlebovi

Manželé Vitíkovi

Manželé Vitíkovi

Ještě jednou vám mnohokrát děkuji za vše, byly jste úžasné, přes nepříznivé podmínky venku, jste udělaly maximum a vnitřek, ani jsem si nedokázala představit, že by to mohlo být tak krásné. Všem se to velice líbilo.
Mějte se moc krásně, držím vám palce ať máte další a další spokojené nevěsty jako já, a ať se vám prostě vše daří.
S pozdravem Anna Vitíková

Manželé Dočekalovi

Manželé Dočekalovi

Koordinace svatebního dne proběhla perfektně. Vše bylo zařízené tak jako jsme se domluvili. Moc vsem doporučuji tuto agenturu a ještě jednou dekujeme �

video

Svatba Strapinovi

Svatba Strapinovi

Chtěla jsem Vám i paní kolegyni moc poděkovat za přípravu a organizaci naší svatby v Přítlukách. Spolupráce s vámi byla velmi příjemná a profesionální. Toho si cením a určitě vás při nejbližší příležitosti doporučím. Svatba se myslím povedla, z vaší strany skvělá práce. Slyšela jsem velké pochvaly od hostů na organizaci obřadu, chválili vás taky z Vinařství Přítluky, ale největší úspěch měl jednoznačně dětský program 🙂
Výzdoba krásná, kytičky mi naprosto sedly, nemám co dodat. Jsem velmi ráda, že mi vás kamarádka doporučila, svatební přípravy jsou chvílemi otravné a vyčerpávající, ale s vámi to bylo vždycky fajn.
Přeji další úspěšné svatby a spokojené klienty. K.Strapinová 🙂

Svatba Flitter

Svatba Flitter

Ještě jednou děkujeme za příjemnou spolupráci a skvělou organizaci, všichni si Vás velice chválili!

Svatba

Svatba

Milé dámy,
když jsme začali chystat svatbu naší dcery, přišla s tím, že by si ráda zajistila svatební koordinátorku, aby vše klaplo. Musím říct, že v první moment jsme byli trošku na rozpacích, ale pak jsme si řekli, proč to nezkusit.
Vybrala si sama po několika schůzkách a právě vás a po každé schůzce opakovala, že to je nejlepší ivestice do svatby. A jak se úkoly a zařizování začaly kupit, pochopili jsme proč. Jsme moc vděčni za ten nápad, potože jste nám ušetřily mnoho starostí, omylů a přešlapů… .
Výzdoba oddacích prostor včetně hostiny byla úžasná. Ochotně jste nám pomohly připravit překvapení…a že jsme si vymýšleli!
Díky Vaší skvělé a přitom naprosto nenápadné organizaci vše proběhlo klidně, v příjemné atmosféře, hosté i my jsme věděli, co máme dělat. Jste prostě profesionálky s velkým „P“, navíc milé, příjemné a ochotné. Nápady nevnucujete, ale nabízíte, což je dnes velká výhoda!
Vaše služby mohu s jistotou doporučit!
Mějte se pěkně, přejeme hodně úspěchů a děkujeme za to, že jste nám pomohly při organizaci významného dne pro dnes již „naše děti“.

S úctou Neubauerovi

Svatba Bystřičtí

Svatba Bystřičtí

Dobrý den, ani nevíme, jak vám poděkovat. Bylo to skvělé. Všichni vás chválili. Bez vás by to nikdy nebylo takové. Moc děkujeme, už manželé Bystřičtí.

Svatba Kelčovi

Svatba Kelčovi

Moc vám oběma děkuji, bylo to parádní❤️ všichni pěli samou chválu! ☺️

Svatba Némethovi

Svatba Némethovi

Holky,moc vám za všechno děkujeme! Všechno bylo absolutně perfektní,hosté i my nadšení..prostě ten NEJ den v našem životě

Svatba Procházkovi

Svatba Procházkovi

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za perfektní spolupráci. Svatba se moc povedla a vše probíhalo bez problémů. Přiznám se, že jsem nebyla schopná moc vnímat jak co vypadalo, ale od všech jsme sklidili pochvalu. Takže ta patří i Vám.

Svatba Zugarovi

Svatba Zugarovi

Se slečnou Resnerovou i paní Zugarovou jsme byli s Vašimi službami maximálně spokojeni a ač jsme zvolili minimální variantu dozoru, dostali jsme přesně to, na čem jsme se domluvili a co jsme očekávali, což je ve svatebním Veletoči doopravdy důležité… Veškerá komunikace s  elegantními ženami ze Sayesu byla vždy velice profesionální a na úrovni, kterou kolem společenské důležité události očekáváte… Dost důležitým bodem v jednání u svatby u všech možných prvků je pružná reakce a 100% splnění úprav, domluvy a doporučení dalších věcí… Toto vždy paní Čejková splnila na jedničku a to i ve velmi složitých případech (atypické placičky na stůl)… Doopravdy mohu, promiňte můžeme 😀 Agenturu vřele a bez strachu doporučit…

Svatba Vařílkovi

Svatba Vařílkovi

Moc děkujeme za příjemnou spolupráci, vstřícný přístup i přípravu našeho velkého dne dle našich představ a přání. Velký dík patří především paní Monice, která se mnou vše konzultovala. Vše bylo skvěle připravené a rádi vás doporučíme dál .

Svatba Pospíšilovi

Svatba Pospíšilovi

Dekujeme moc za vse. Svatba byla super.

Svatba Richterovi Šebkovi

Svatba Richterovi Šebkovi

Ještě jednou moc děkuji za vše co jste pro nás udělali. Bylo to opravdu překrásné. Svatební den i ten obřad jsem si moc užila, přestože jsem to ani nečekala. Bylo to opravdu parádní a moc vám i vaší kolegyni děkujeme.

Svatba Neužilovi

Svatba Neužilovi

Ze srdce děkujeme svatební agentuře Sayes, která nám s nadšením vyšla vstříc ve všech našich nemalých svatebních přáních a představách. Předem bychom rádi zmínili, že náš pohádkový svatební den byl náročný jak na celodenní program, tak na počet našich milých svatebčanů, tak na dekoraci nejedné svatební místnosti – však naše vždy usměvavé koordinátorky bravurně vše zařídily, zorganizovali a my jim skláníme jednu velkou poklonu. Ve spolupráci s panem floristou, luxusní výzdoba uchvátila všechny svatebčany a v neposlední řadě nás… Vše bylo do posledního detailu nádherné, propracované, zářící. Prostě BOMBA:-)

Ps: Milé nevěsty a milí ženichové paní Iveta a paní Monika Vám svatební sen splní!:-)

Ještě jednou děkují manželé R&J Neužilovi

Svatba Hammerovi

Svatba Hammerovi

Tímto bych chtěla svatební agentuře Sayes mnohokrát poděkovat za naprosto úžasnou spolupráci v organizaci výzdoby v náš nejdůležitější den. Veškerá výzdoba a dekorace byla velmi překrásná a všichni byli nadšeni sladením barev a luxusními doplňky. Komunikace, plánováni, rady, sprostredkovani, ochota, uskutečnění a vse kolem bylo skvělé. Vřele doporučuji všem nastávajícím nevěstám, stojí to za to, Vás den bude díky pomoci techto skvělých žen nádherný.

Svatba Felixovi

Svatba Felixovi

Chtěli bychom velice poděkovat svatební agentuře SAYES za perfektně provedenou práci. Využili jsme jejich služeb na výzdobu a částečnou koordinaci během obřadu. Obě milé a sympatické dámy s námi vše plánovali do nejmenších detailů a komunikace s nimi byla bezproblémová. SAYES jsou empatické a zároveň profesionálky na svém místě které umí poradit a jako bonus odpovídají téměř ihned na email, ať už pozdě večer či o víkendu. Výzdoba obřadu i hostiny byla úchvatná a vyrazila nejen nám dech – sen o kouzelné levandulové svatbě se díky SAYES stal skutečností. Náš svatební den byl naprosto dokonalý, všichni jsme byli spokojeni a máme na náš velký den překrásné vzpomínky. SAYES je opravdu úžasná agentura a přejeme jim hodně štěstí a spoustu dalších spokojených a nadšených novomanželů jako jsme my!!!! 🙂

Svatba Bártovi

Svatba Bártovi

Nemohu dodat nic jiného, než že náš velký den byl naprosto dokonalý a krásný. Ještě jednou moc moc děkuji Monice a Ivetě za nádhernou výzdobu a celkovou organizaci.Díky těmto skvělým dámám jsem ještě teď dojatá a vřele Všem doporučuji jejich služby :):):)

Svatba Waltrovi

Svatba Waltrovi

Thank you for this wonderfull day we have:-) it was amazing. Thank you for everything!!!

Svatba Křižákovi

Svatba Křižákovi

Strašně moc děkujeme za výzdobu obřadu a za celkovou organizaci. Byli jsme moc spokojeni jak s vašimi službami, tak s milým a přátelským jednáním..jste skvělí

Svatba Daňovi

Svatba Daňovi

Mockrat dekujeme za pripravu vyzdoby naseho obradu 🙂 Spoluprace s Vami byla skvela a muzeme Vas vsem jen doporucit. Jeste jednou dekujeme 🙂 Monika a Roman Danovi

Svatba Přikrylovi

Svatba Přikrylovi

Vždycky dávám na první dojem a ani v tomto případě jsem se nemylila,když jsem viděla na svatebním veletrhu v Oloumouci dvě milé dámy,se kterými jsem si ihned rozuměla. Za všechno moc děkujeme lepší agenturu bychom nenašli,veškerá spolupráce byla prostě skvělá.

Svatba Homolkovi

Svatba Homolkovi

“Este raz dakujeme zo srdca za zorganizovanie svadby, ktora bola na 100%☺️
Ja som vecer este plakala od dojatia,
prekrasne, vyzdoba, obrad, vsetko bolo tip-top podla nasich predstav!
Dokonalejsie to pre nas uz viac nemohlo byt! Velmi vas za to chvalime!”

Svatba Urbanovi

Svatba Urbanovi

Svatba Kokešovi

Svatba Kokešovi

„Agentuře Sayes od nás patří vřelé díky za jejich nezanedbatelnou roli v průběhu příprav našeho svatebního dne, který by bez jejich pozitivního přístupu a kreativních nápadů nebyl stejný a ani zdaleka ne tak jedinečný. V jejich nadšeném přístupu se odrážely jak zkušenosti a schopnosti, tak jejich laskavost a vstřícnost vůči nám (ještě tehdy) snoubencům. A za to paní Monice a Ivetě moc děkujeme.“

 

Svatba Aufovi

Svatba Aufovi

Chtěli bychom vám ještě jednou poděkovat za skvěle zorganizovanou svatbu.
Svatba má být nejkrásnějším dnem manželů a díky vám se to stalo skutečností. Na náš den budeme s láskou vzpomínat.

Svatba ostrov Kaprije

Svatba ostrov Kaprije

Chci Vám ještě jednou poděkovat za pomoc, ochotu a zařízení všeho potřebného. I díky Vám byl náš Den tak jedinečný 🙂 Přeji Vám, ať se Vám daří a ať jste i nadále úspěšné v tom, co děláte, protože to děláte skvěle!

Svatba Raiserovi

Svatba Raiserovi

Moc děkujeme za krásnou výzdobu, vypadalo to moc krásně a cítili jsme se tam moc dobře. Fotky vypadají nádherně :).

Svatba Bartákovi

Svatba Bartákovi

S agenturou Sayes jsme byli nad míru spokojení. Nemám jedinou věc, která by se dala vytknout, vše bylo zkrátko na 1*! Náš den byl díky Ivetě a Monice krásný a bez stresu a za to jim moc děkujeme! 100% doporučuji jejich služby!

Svatba Šilhaví

Svatba Šilhaví

Ještě jednou vám děkujeme za přípravu překrásného obřadu 🙂
( Doufáme že ty konfety jste nemuseli sbírat moc dlouho ) Věřím že jste si to užili s námi 🙂

Svatba v údolí Lišky Bystroušky

Svatba v údolí Lišky Bystroušky

Díky agentuře Sayes se naše svatba stala ještě krásnější než jsme si vůbec dokázali představit. Všem můžeme vřele doporučit 😉

Svatba Bittnerovi

Svatba Bittnerovi

Když jsme s manželem krátce po zasnoubení šli obhlídnout první svatební veletrh, narazili jsme na agenturu Sayes. Věděli jsme, že si chceme náš den užít bez stresu a starostí. Jakmile jsme si začali povídat s Monikou a Ivetou, věděli jsme, že nemusíme shánět nikoho jiného. Vše do puntíku bylo perfektní i přes naše místo konání (pláž), které není na pořádání svatby až tak běžné. Koordinátorky mi slpnily všechna přání a zařídily, co mi na očích viděly. Nedokážu si představit, že by náš den proběhl bez jejich pomoci. Mohli jsme se plně věnovat hostům a sami sobě. Jejich služby mohu 100% doporučit!

Svatba ve vinici

Svatba ve vinici

Děkujeme za krásnou výzdobu svatebního obřadu.

Svatba Hudcovi

Svatba Hudcovi

My jsme si svatbu užili moc a jsme opravdu spokojení a velké poděkování patří  Vám.

Novomanželé Palm – zahraniční svatba

Novomanželé Palm – zahraniční svatba

Moc dekujeme za zorganizovani celeho svatebniho vikendu, vse probehlo naprosto na jednicku (s hvezdickou). My dva jsme si to neskutecne uzili a i vsichni hoste nam rikali, ze na takove svatbe jeste nebyli a ze si to budou pamatovat do konce zivota

Svatba Kostrhounovi

Svatba Kostrhounovi

Děkujeme, moc jsme si to užili.

Svatba Královi

Svatba Královi

Děkujeme!!!!

Svatba Martínkovi

Svatba Martínkovi

Agentura Sayes: “Měli jsme možnost uspořádat opravdu krásnou svatbu pro snoubence Martínkovi na zámku v Mikulově.”

Svatba Horáčkovi

Svatba Horáčkovi

Opravdu jsme s vami byli moc spokojeni ☺️!

Svatba Zemanovi

Svatba Zemanovi

Perfektní organizace. Originální zajištění programu a zábavy – prostě žádná nuda. Děkujeme

Svatba Matouchovi

Svatba Matouchovi

Moc děkujeme, že jsme mohli být při stylové a originální svatbě. Moc nás potěšila pochvala ženicha, který i jako chlap, ocenil dekoraci svatební tabule i místa hostiny.

Svatba Peterovi

Svatba Peterovi

Mladí novomanželé si svatbu vysnili na zámku Kinských  a odpolední hodování v prostředí domácím. Jejich oblíbená barva – fialová – se prolínala celým dnem a my jsme s nimi strávili moc příjemný den D.

“Díky Vám jsme zažili náš nejkrásnější den. Děkujeme novomanželé Peterovi”

Svatba Staňovi

Svatba Staňovi

Perfektní a detailně promyšlená svatba. Užili jsme si to všichni. Děkujeme

Svatba Bednaříkovi

Svatba Bednaříkovi

Můžeme jedině doporučit! Spolupráce, organizace obřadu a výzdoba naprosto super. Moc děkujeme! 🙂 Bednaříkovi

Svatba Trenzovi

Svatba Trenzovi

Děkujeme Vám.

Svatba Tschöplovi

Svatba Tschöplovi

Moc jsme si to užili, byl to krásný den “D”.