Svatba

Svatba

Milé dámy,
když jsme začali chystat svatbu naší dcery, přišla s tím, že by si ráda zajistila svatební koordinátorku, aby vše klaplo. Musím říct, že v první moment jsme byli trošku na rozpacích, ale pak jsme si řekli, proč to nezkusit.
Vybrala si sama po několika schůzkách a právě vás a po každé schůzce opakovala, že to je nejlepší ivestice do svatby. A jak se úkoly a zařizování začaly kupit, pochopili jsme proč. Jsme moc vděčni za ten nápad, potože jste nám ušetřily mnoho starostí, omylů a přešlapů… .
Výzdoba oddacích prostor včetně hostiny byla úžasná. Ochotně jste nám pomohly připravit překvapení…a že jsme si vymýšleli!
Díky Vaší skvělé a přitom naprosto nenápadné organizaci vše proběhlo klidně, v příjemné atmosféře, hosté i my jsme věděli, co máme dělat. Jste prostě profesionálky s velkým „P“, navíc milé, příjemné a ochotné. Nápady nevnucujete, ale nabízíte, což je dnes velká výhoda!
Vaše služby mohu s jistotou doporučit!
Mějte se pěkně, přejeme hodně úspěchů a děkujeme za to, že jste nám pomohly při organizaci významného dne pro dnes již „naše děti“.

S úctou Neubauerovi