SAYES inspirační okénko – uvítání hostů

V dnešní době jsou velmi oblíbená (bohužel i z důvodu, že nic jiného nezbývá) okénka. I my bychom chtěli otevřít naše SAYES inspirativní okénko. Máme za sebou už hodně svateb a připravovali jsme mnoho zajímavých dekorací. Začneme hned od začátku, a to příchodem hostů na svatbu. Oblíbeným prvkem uvítání hostů se staly tzv. uvítací cedule. Hosté hned ví, že se neztratili, ani nepřišili na jinou svatbu:-) Můžete vybírat z mnoha materiálů i stylů. My jsme vybrali ty, které naše nevěsty volí nejčastěji:
1. Jednoduchá dřevěná. Na ni uvedete, že své hosty vítáte, vaše jména a datum svatby. Jednoduché, přehledné. Dřevěný podklad často agentury i zapůjčují, doplní se pouze text.
2. Dřevěný nebo kovový rám v mnoha podobách. Tady je asi variabilita největší. Rámy opět můžete zapůjčit u agentury. V nabídce jsou jak moderní designy, tak různé vintage či oblíbené zlaté dekorační. Uvítací text můžete jednoduše natisknout na arch papíru, nebo použít plexi na míru.
3. Plexi ve všech podobách. Může být průhledné i plné s nalepenou folií s textem. Letošní hit a určitá změna od posledních let, kdy se hodně volil spíše dřevěný vintage styl nebo rámy s tištěným archem.
4. Jedinečný, váš. Pokud plánujete svatbu s určitým tématem, můžete zvolit uvítací ceduli trošku mimo zajeté koleje. Nebojte se, že se to ke svatbě nehodí. Je to vaše svatba, váš styl a hlavně vaši hosté, kteří vás znají a ví, že to jste prostě vy.
Uvítací ceduli můžete rovnou spojit i se zasedacím pořádkem nebo harmonogramem dne. Hosté v době, kdy čekají na začátek obřadu, mohou zkoumat, co je vlastně čeká nebo s kým a vedle koho sedí u stolu. Před obřadem jeden z nejlepších bodů, jak svatebčany zabavit:-)
Rámy, plexi, stojany můžete najít v naší půjčovně na https://obchod.sayes.cz/