Svatební agentura ANO či NE?

Svatební agentura ANO či NE – tuto otázku řeší mnoho snoubenců. Každá žena si vysní svůj den “D”. Už jako malé si hrajeme na nevěsty a sepisujeme si vše, co nesmí chybět. A každý muž chce své vyvolené splnit všechny sny. Pak ale přijde realita, plánování a hlavně svatební rozpočet. A ten je opravdu vždy napjatý. Většinou nechápeme, jak se mohla v dolním řádku objevit ta nehorázná suma, když už jsme vyškrtali vysněný let balonem, večerní koncert známého zpěváka nebo tisíce zářívých balonků v zahradě, které budou v noci krásně podtrhovat romantickou atmosféru. Tak se škrtá dál. Zaplatit ještě služby svatební agentury už opravdu nejde.
Tady už se musíme vmísit. Svatební přípravy a zajištění všech dodavatelů, formalit na úřadech a potřeb pro dekorování je opravdu časově náročné. Jen sestavit, najít, osobně poznat, domluvit a potvrdit všechny dodavatele, Vás bude stát několik dní. Vyhledání místa pro obřad a hostinu znamená několik nocí u počítače. Další čas strávíte vyhledáváním zajímavé svatební výzdoby a investujete do mnoha proježděných kilometrů, aby jste nakoupili vše potřebné.
Svatební agentura spolupracuje s prověřenými dodavateli, které Vám doporučí, ukáže Vám jejich práci, a všechny detaily s nimi osobně domluví. Vy si zvolíte v jaké lokalitě svatbu plánujete, ona Vám vyhledá všechna vhodná místa, zarezervuje termín a zajistí svatební hostinu. Svatební agentura Vám ukáže katalogy a obrázky možných výzdob v různých barevných provedení, připraví pro Vás ukázkové dekorování a zajistí veškeré potřebné dekorace. Nakonec slavností místo připraví a nadekoruje v dohodnutém stylu.
Tento čas můžete věnovat své práci a vydělávání peněz nebo prostě jen svým koníčkům. A vydělané peníze opravdu převýší cenu za služby svatební agentury. Je potřeba také podotknout, že dobré svatební agentury mají dojednané se svými dodavateli slevy pro své zákazníky, takže i tady můžete ušetřit peníze i hodiny na googlu čtením recenzí.
Nyní nastane den “D”, nevěsta u kadeřnice, ženich maximálně nervozní a volá cukrářka, že nemůže dovézt cukroví, ať si ho vyzvednete. Maminka volá, že její teta s rodinou neví, kde tedy mají čekat a auta nejsou nazdobená. S vypětím sil vše vyřešíte, přijedete na své vysněné svatební místo a všichni se na vás obrací – “Kde máme čekat?”, “Máme tam už jít?”, “Kdy Vám můžeme popřát?”. A vy už ani nevíte, zda je to váš den “D”. I tady vám vypomůže svatební agentura. Všechny dodavatele si pohlídá a bude s nimi řešit jakékoliv neočekávané situace. Všechny vaše hosty navede a upřesní jim průběh obřadu i hostiny. Bude takovými vašimi asistenty.

Opravdu je svatební agentura takový luxus?