Místa pro svatby

Níže najdete inspiraci, kde může proběhnout Váš svatební obřad nebo celý den. Naše stránky nemohou pojmou všechny krásná místa, my ale samozřejmě připravíme Váš svatební obřad nebo den, kdekoliv v ČR. Po společné první schůzce Vám rádi najdeme nebo doporučíme místa, která jsou v lokalitě, která Vám je blízká.

Brno

Courtyard by Marriott Brno

Courtyard by Marriott Brno

Krásné místo téměř v centru Brna. Můžete vybírat z několika sálů, záleží na velikosti vaší svatby, a to až do 250 osob. K dispozici jsou krásné pokoje pro vaše hosty a pro snoubence samotné potom nádherné prosklené apartmá. Špičkový catering už je potom jenom takovou “třešničkou na dortu” Každopádně si hotel zakládá na individuálním přístupu, každou svatbu připravuje vždy podle přání každého páru..

Vila Tugnedhat

Vila Tugnedhat

Luxusní místo v Brně, kdo by nechtěl mít svatbu ve vile Tugendhat. Pomůžeme Vám zde uspořádat svatební obřad přesně podle Vašich představ.

Hotel Santander

Hotel Santander

Romantické místo v blízkosti centra Brna a zároveň v přírodě. Můžete zde uspořádat svatební obřad venku v malém či velkém altánku. Svatební hostina je možná na terase nebo v kongresovém sále. Počet osob je ideální 70-90. Rádi Vám zde zajistíme svatební výzdobu, koordinaci, svatební catering a další.

Hlídka Špilberk

Hlídka Špilberk

Nádherné místo v centru Brna, přímo pod hradem Špilberk. Když vejdete do této krásné zahrady, určitě by jste nehádali, že jste přímo v centru Jihomoravské metropole. K dispozici je velký salonek pro 100 osob, malý salonek např. pro přípravu a úpravu nevěsty, menší kuchyně pro catering, krytá terasa a nádherná zahrada. Přímo v zahradě můžete mít také svatební obřad. Celková kapacita salonek+terasa je 150 osob. Cena pronájmu je 25.000 Kč.

Veslařský klub Brno

Veslařský klub Brno

Svatba trošku jinak – Areál ČVK Brno. Nachází se v Brně – Kníničkách, mezi hrází a Sokolským koupalištěm. V areálu je k dispozici travnatá plocha, posezení u ohně a hřiště na nohejbal. Pohodlný přístup k hladině Brněnské přehrady je díky velkému koupacímu molu. Na venkovní ploše je možné postavit stan i více jak pro 100 osob a na dalších místech můžete umístit chill out zónu, taneční parket nebo oddělený bar. Je vhodný pro pořádání svateb ale také firemních akcí v letních měsících, kdy můžete akci okořenit výukou veslování. V hlavní budově je umístěná klubovna s kapacitou 50 osob pro menší svatby a oslavy.

MO-CHA

MO-CHA

Nové, skvělé místo pro uspořádání jakékoliv akce, svatby, konference, narozenin. Místo je variabilní, nabízí velký sál až pro 150 osob nebo menší sály. Lze pronajmout jakoukoliv část nebo celý objekt.

Mo-cha je nově zrekonstruované místo v industriálním stylu, který je momentálně velmi oblíbený. Připravíme Vám zde svatbu podle Vašich představ.

Medlánecká sýpka

Medlánecká sýpka

Společenské centrum Sýpka bylo zbudováno v 90. letech 20. století v rámci rekonstrukce Panského dvora z bývalé sýpky. Kapacita sálu je 200 osob. Nutný vlastní catering.

Kaskáda Golf Resort Brno

Kaskáda Golf Resort Brno

Krásné svatební místo v přírodě nedaleko od Brna. Svatební obřad můžete uspořádat venku na terase při pohledu na golfový areál. Svatební hostinu Vám připravíme v kongresovém sále. Kapacita je zde 30 – 90 míst. Svatbu na klíč nebo jen výzdobu či koordinaci Vám zde velmi rádi zajistíme.

 

Zahrada pod Špilberkem

Zahrada pod Špilberkem

Krásné místo pro svatební obřad i hostinu. Obřad můžete mít v altánku na okraji zahrady s kouzelnými výhledem na Petrov a celé Brno. K dispozici je zde zrekonstruovaná budova, kde se můžete převléci nebo se schovat před sluncem. Součástí je také krásný sál pro cca 40-50 hostů navazující na kouzelnou zahradu. Proč nemít svůj svatební den přímo v srdci moravské metropole?

KONFIT Restaurant

KONFIT Restaurant

Restaurace KONFIT s úžasnou gastronomií. Disponuje zimní terasou a malou zahrádkou za restaurací. Spolehnout se můžete na špičkovou gastronomii a výběrová vína.

Restaurace BORGO AGNESE

Restaurace BORGO AGNESE

Restaurace centru Brna je ideální pro labužníky v gastronomii i vínu. Restaurace je zaměřena na středomořskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost.

Hotel Rakovec

Hotel Rakovec

Pro pořádání svateb je zde k dispozici plně klimatizovaný sál s kapacitou až 120 osob. Hotel Rakovec, který se nachází v těsné blízkosti Brněnské přehrady, Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech!

Restaurace Signature

Restaurace Signature

Využijte pro Váš jedinečný svatební den exkluzivní designové prostory s výtečnou gastronomií Pavla Veltruského, který hýčkal dokonce i hollywoodské hvězdy. Restaurant dále nabízí naprosto unikátní sbírku šampaňských, která nemá v regionu obdoby – selekce 160 etiket champagne. Signature restaurant je zároveň propojen se 4 * hotelem a casinem Victory, nově postaven přímo u D1 s vlastními 150 parkovacími místy. Prostor nabízí až 120 míst k sezení. Jsme plně připraveni se s naším nadstandartním a profesionálním přístupem novomanželům postarat o nezapomenutelný zážitek.
Svatební video

Zahrada zámek Belcredi

Zahrada zámek Belcredi

Někteří snoubenci preferují venkovní obřad. Zámeček Belcredi je jedno z nejoblíbenějších míst pro svatební obřad, málokdo ale vím, že se za zámečkem schovává druhá část zahrady, která poskytuje maximální soukromý a nádherné místo pod starou lípou.

Hotel Atlantis

Hotel Atlantis

Hotel, který nabízí kompletní svatební služby pod jednou střechou. Obřad můžete mít v zahradě pod třešněmi a hostinu ve dvou restauracích. Jedna je pro maximální počet 90 hostů s výhledem do zahrady a krbem. Druhá je pro menší svatby pro 30 osob. Velmi příjemný personál, výborná kuchyně a v letních měsících můžete svůj svatební den zakončit v hotelovém bazénu.

Hotel Slavia

Hotel Slavia

Prožijte svůj velký den v prostředí, které má svoji historii, styl a noblesu. Hotel Slavia přímo v centru Brna nabízí pronájem salonků pro svatební hostiny, využít můžete také venkovní terasu, kde šéfkuchař připravuje speciality na grilu. Své hosty můžete ubytovat přímo v hotelu ve stylových pokojích a vy sami si můžete užívat v krásném svatebním apartmá s krbem. Hotel si zakládá na přátelském přístupu a prvotřídní kuchyni. Kapacita největšího salonku je až 150 osob.

Hvězdárna a planetárium Brno – svatba pod hvězdami

Hvězdárna a planetárium Brno – svatba pod hvězdami

Sál digitária nabízí svatbu s projekcí hvězdného nebe v kteroukoli denní dobu. Přinést si můžete své fotografie, hudbu i video. Nabízíme fotografování v celé moderní budově hvězdárny. Přichystán je pro vás obřadní stůl s židlí, krásné prostředí a hlavně netradiční zážitek. Pronájem na 1,5 hodiny stojí 6.050 Kč.

 

Biskupský palác

Biskupský palác

Svatbu můžete uspořádat v centru města Brna, přímo pod Katedrálou svatého Petra a Pavla. Kozelné místo pro nezapomentulné okamžiky.

Špilberk

Špilberk

Dominanta města Brna je jednou z nejoblíbenějších míst pro svatební obřady. Ty se mohou konat na venkovních terasách nebo ve vnitřních prostorách hradu. Moc se těšíme na vaši svatbu v Brně.

Denisovy sady v Brně

Denisovy sady v Brně

Denisovy sady jsou druhým nejvyužívanější místem pro konání svatebních obřadů. K obřadu se nabízí prostory samotné kolonády nebo Místodržitelská zahrada.

Venkovní svatba

Venkovní svatba

Chcete svoji svatbu na místě, které je vám blízké nebo vás k němu pojí společné zážitky? Svatbu můžete mít kdekoliv a my vám ji pomůžeme přichystat. Své ANO si můžete říct na lesním palouku, v lomu, na zahradě u babičky, na skále, u rybníka…..

Zámeček Belcredi Líšeň

Zámeček Belcredi Líšeň

Do obřadní síně zámku se prochází zámeckým parkem, kde se nacházejí staleté památkově chráněné stromy. Po kamenném schodišti, které je zdobeno sochami, vstoupíte do prostor předsálí, které slouží jako zázemí obřadní síně.
Samotná obřadní síň sloužila bývalým majitelům jako reprezentační sál pro pořádání různých rodinných, společenských a kulturních příležitostí.

Jihomoravský kraj

Vila Jarmila

Vila Jarmila

Vila Jarmila připomíná spíše zámeček, který prošel v roce 2004 rozsáhlou rekonstrukcí. Pro vaše hosty nabízí krásné dvoulůžkové pokoje a 2 apartmány. Součástí je rozlehlý sklep, kde se pořádají svatební hostiny. Obřady probíhají nejčastěji na nedalekém Hradišťku, který je obklopený vinicemi. O svatební hostinu se vám postará executive chef Petr Svoreň.

Pension Pastuška

Pension Pastuška

Pension Pastuška je ideálním místem pro pořádání svateb. Díky její výbavě a zázemí můžete být při přípravě a realizaci akce hodně nároční a to od sestavení menu a výběru vín, doprovodného programu vaší akce až po ubytování.
Kapacita restaurace je 50 osob, letní dvůr nabízí místo pro dalších 50 osob. Ubytovat zde můžete 29 svatebních hostů. K tomu je vám plně k dispozici uzavřená zahrada a vinný degustační sklep.

Pension Pastuška web

Archa restaurant

Archa restaurant

Romantická Archa na Svatém Kopečku nedaleko Olomouce je ideálním místem pro svatební den.
Krásné prostředí s velkými prosklenými plochami, výborná kuchyně a možnost ubytování v pensionu, který je součástí restaurace. Jako bonus je možnost zajištění odpoledního programu pro malé svatební hosty přímo z olomoucké ZOO.

Sklep na vyhlídce

Sklep na vyhlídce

Sklep na Vyhlídce, se nachází v malebné částí Dolních Kounic mezi Vinohrady. Dostupnost od Brna pouhých 20 minut a parkování přímo u Sklepa. Prostor má kapacitu 60 osob a v nezastřešeném prostoru dalších 120 míst.

Vinařství U Kapličky

Vinařství U Kapličky

Velmi oblíbené místo na svatby ve vinicích. Svatební obřad můžete mít přímo u restaurace v altánku, venku pod širým nebem pod kapličkou. Svatební hostinu v kongresovém sále nebo ve sklípku.

Vinařství Obelisk Valtice

Vinařství Obelisk Valtice

Celý areál je s výhledem do vinic na klidném místě mimo obec. Je zde možný svatební obřad v zahradě, svatební hostina pro 100 až 150 osob, ubytování.

Vinařství Petr Skoupil

Vinařství Petr Skoupil

Vychutnejte si Váš den v prostředí mezi vinohrady v moderních prostorách vinařství, kde naleznete pod jednou střechou nejen výborná vína, ale i restauraci a penzion, tedy i místo pro vaši slavnostní hostinu, párty a svatební noc nebo ubytování pro svatební hosty.

Restaurace Stará pošta

Restaurace Stará pošta

Buďte obklopeni krásnou přírodou Kovalovic, v historickém areálu Staré pošty s restaurací s venkovní terasou, zahradou, vinným sklípkem i svatebním altánkem. Stará pošta se nachází v obci Kovalovice jen 15 minut jízdy z centra Brna.

Penzion Starý Pivovar

Penzion Starý Pivovar

Náš penzion najdete na kraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v obci Křtiny. Kapacita pro uspořádání hostiny je 40 osob. Ubytování 12 lůžek.

Kaplička Hradištěk

Kaplička Hradištěk

Na vyvýšenině uprostřed vinic nedaleko Velkých Bílovic stojí kaplička Hradištěk. S nádherným výhledem na Pálavu Vám toto kouzelné místo poskytne vše pro svatební obřad.

Hotel Vinice – Hnanice

Hotel Vinice – Hnanice

Nádherné místo uprostřed vinic, které nabízí výbornou kuchyni, ubytování pro hosty i zázemí pro svatební party. Přímo před hotelem je jezírko, kde se odehrávají svatební obřady. Vaše hosty můžete potom překvapit ochutnávkou vín přímo v hotelu. Součástí komplexu je také kongresové centrum, kde najdete prostory pro vaši svatební party.

Zámecký mlýn

Zámecký mlýn

Nádherné prostředí pro Vaši svatbu. Toto místo bude jen vaše a nemusíte se bát, že se každou chvíli potkáte s další nevěstou. Svatební obřady probíhají venku, pozemek má téměř 2 ha. Můžete zde postavit party stany pro vaši hostinu nebo svatební stoly umístit do mlýnice, která je po celkové rekonstrukci a zahrnuje také zázemí pro catering. Kapacita mlýnice je 80-100 osob, venkovní prostor počet vašich hostů neomezuje. V mlýně můžete ubytovat sebe a své nejbližší. Je zde přichystán krásný apartmánový prostor pro 15 osob.

Zámek Lednice

Zámek Lednice

Jeden z nejnavštěvovanější zámků u nás, postavený v novogotickém stylu. Tady se cítíte jako na anglickém dvoře 18. století. Obřady se konají ve venkovních zahradách i v sálech zámku.
Svatbu lze uspořádat:
Zahrada  5.000 Kč
Zámek – kasíno 5.000 Kč
Zámek – rytířský sál 10.000 Kč – 30.000 Kč

Kolonáda na Rajstně

Kolonáda na Rajstně

Krásné místo nad Valticemi, kde z vyhlídky vidíte celý Lednicko-valtický areál. Uspořádejte si svatbu u salety v podobě antické kolonády s korintskými sloupy a sochami.

Zámek Valtice

Zámek Valtice

Původně gotický hrad z 13. století byl přestavěn na renesanční a později barokní zámek.V zámecké kapli, kde je možnost uspořádat svatební obřad, je kapacita 80 osob na sezení.

Zámek Slavkov u Brna

Zámek Slavkov u Brna

Zámek Slavkov patří k nejmohutnějším barokním zámkům na Moravě a představuje dominantu města Slavkov u Brna.
Svatbu lze uspořádat:
Kaple sv. Křížekapacita 70 osob
Divadelní sálkapacita 100 osob
Historický sálkapacita 200 osob
Rubensův sálkapacita 70 osob
Prostory zahrady

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní zámek, který se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Pro svatební obřady je velmi oblíbený zámecký park, který v roce 2015 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Svatbu lze uspořádat i v zámeckých sálech a na místech: Kozí hrádek, Svatý kopeček.

Zámek Rájec-Jestřebí

Zámek Rájec-Jestřebí

Krásné místo nedaleko Blanska, kde můžete prožít svůj svatební den. Obřadní místnost je opravdu velmi reprezentativní a vhodná i pro větší svatby. Focení je možné i v dalších interiérech zámku. Obřad není odbyt krátkým představením a vyslovením snoubenců, tady se vám opravdu věnují.

Svatba ve vinici

Svatba ve vinici

Váš den umíme připravit ve vinici, vinařství nebo sklípku. Postaráme se o dekoraci ve vinařském stylu a snoubení celého dne s vínem. Rádi zajistíme vinaře s řízenou ochutnávkou, cimbálovou hudbu, která k vínu patří, i projížďku vinicemi a propojení s moravskými tradicemi.

Údolí Lišky Bystroušky

Údolí Lišky Bystroušky

Na okraji Brna, v malebném údolí Lišky Bystroušky najdete hned několik možností pro svatební obřad i hostinu – např. krásný palouček za studánkou, stromořadí u pomníku Rudolfa Těsnohlídka nebo nově zrekonstruovaný obřadní sál a Obecní hospoda.

Zámek Milotice

Zámek Milotice

Státní zámek Milotice, nazývaný perla jihovýchodní Moravy, je unikátně zachovaným komplexem barokních staveb a zahradní architektury.
Svatební obřady se konají v jedné ze zámeckých oranžerií, které byly vybudovány po obou stranách na parteru terasy francouzské barokní zahrady v roce 1744.

 

Venkovní svatba

Venkovní svatba

Chcete svoji svatbu na místě, které je vám blízké nebo vás k němu pojí společné zážitky? Svatbu můžete mít kdekoliv a my vám ji pomůžeme přichystat. Své ANO si můžete říct na lesním palouku, v lomu, na zahradě u babičky, na skále, u rybníka…..

Vysočina

Pohoda Nárameč

Pohoda Nárameč

V krásné přírodě, poblíž města Třebíče  je krásný areál mnoha možností Pohoda. Svatební obřad můžete uspořádat v zahradě areálu nebo v altánku za penzionem. Svatební hostina je ideální v moderní stodole.

Galerie Sýpka

Galerie Sýpka

V blízkosti obce Osová Bitýška, u lesa a pole je velmi zajímavý objekt bývalá barokní sýpka. Svatební obřad je možné uspořádat venku i uvnitř a hostina uvnitř v patře. Je zde nutný vlastní catering.

Restaurace Vinohrádek nad Babou

Restaurace Vinohrádek nad Babou

Stylové místo v centru Třebíče. Krásné klidné místo s výbornou kuchyní a velmi milým personálem.

Líšeňský dvůr

Líšeňský dvůr

V srdci vysočiny, uprostřed přírody, hned vedle rybníku, se nachází stavení, které rád navštěvoval i herec Jan Werich, nebo výtvarník a režisér Jiří Trnka. a vy zde můžete uspořádat svůj jediný den D.  Svatební hostina lze uspořádat uvnitř restaurace nebo ve stylové stodole.

Rodinný hotel Pod Bílou skálou

Rodinný hotel Pod Bílou skálou

V největší vesnické památkové rezervaci u nás,  se nachází rodinný hotel Pod Bílou skálou. Tento hotel najdete na severní straně obce u Kyšperského rybníka.

 

Hotel zámek Valeč

Hotel zámek Valeč

Toto místo nabízí vše v jednom. Můžete si vybrat moderní prostory nebo zámecké komnaty. Svatební obřad lze uspořádat uvnitř zámku nebo v krásné zahradě.

Wellness penzion Medličky

Wellness penzion Medličky

Krásné místo na samotě u lesa uprostřed luk a hájů najdete nedaleko Batelova. Svatební obřad lze uspořádat přímo v areálu u malého rybníčka nebo v altánku. Pro milovníky přírody je zde krásný břízový háj s rybníky okolo. Svatební hostina lze uspořádat v zimní zahradě nebo restauraci.

Zámek Dukovany

Zámek Dukovany

Zámek se nachází 50 min jízdy od Brna a nabízí ideální zázemí pro vnitřní obřady (freskový sál Pantehon), venkovní obřady (anglický park) nebo oslavy (freskový Opičí sál). Na zámku je možné také uspořádat hostinu, zámecká restaurace zajistí profesionální catering. Cena pronájmu je 3000 Kč. Vnitřní prostory jsou vhodné pro svatby do 50 osob.

Středočeský kraj

Farma Michael

Farma Michael

Farma Michael je jedinečným místem. Snoubí se zde luxus s pohodou, uprostřed malebné krajiny nedaleko Prahy. Jde o víceúčelový resort zaměřený na společenské akce a svatby, který se těší čím dál tím větší oblibě nejnáročnějších tuzemských i zahraničních klientů.
Výjimečnost areálu tkví v zachování historické architektury s důrazem na propojení s okolní přírodou. Největší důraz však klademe na maximální komfort, nejvyšší kvalitu jídla, pití i vybavení vnitřních prostor. K Farmě patří rozsáhlé pozemky, na kterých je možné věnovat se golfu, tenisu, jízdě na koni, ale i rybaření.

WEB – Farma Michael

Zámek Konopiště

Zámek Konopiště

Užijte si svůj den “D” na překrásném zámku v blízkosti Prahy. I tady vám připravíme svatbu vyladěnou do posledního puntíku.
Svatbu lze uspořádat:
Svatební salonek: 6.100 Kč – optimální pro 50 osob
Zámecká kaple :10.100 Kč – optimální pro 70 osob
Východní terasa zámku „U pannen“: 6.100 Kč
Parter v Růžové zahradě: 8.500 Kč
Fotografování v interiérech zámku: 2.420 Kč

Venkovní svatba

Venkovní svatba

Chcete svoji svatbu na místě, které je vám blízké nebo vás k němu pojí společné zážitky? Svatbu můžete mít kdekoliv a my vám ji pomůžeme přichystat. Své ANO si můžete říct na lesním palouku, v lomu, na zahradě u babičky, na skále, u rybníka…..