Svatby

Vezměte se po svém, tak jak vám mysl radí. S vaším souhlasem se ponoříme do přípravy tradiční i netradiční svatby, která utkví v paměti každého, kdo ji spolu s vámi prožije. Lpíme na dokonalosti. Protože nám záleží na vaší spokojenosti.

Klasická svatba

Klasická neznamená obyčejná. Klasická svatba je taková, která zrcadlí zvyky a tradice. O její přípravu se umíme postarat. Každičký detail svatebního dne i dekorace dovedeme k dokonalosti.

O co se postaráme

Vybereme a rezervujeme místo, kde se svatební den odehraje. Domluvíme oddávajícího i matrikáře. Pomůžeme vám s výběrem konkrétního oblečení. Seženeme potřebné doplňky. Vytvoříme návrh dekorace, pozvánek, jmenovek. Oslovíme a domluvíme všechny dodavatele.

I takto může vypadat vaše svatba

MÁM ZÁJEM O KLASIKU

Zámecká svatba

Nikde není psáno, že středem pozornosti musí být pouze nevěsta a ženich. Dopřejte trochu více pozornosti i vašim hostům. Uspořádejte svatbu na jednom z našich krásných českých zámků. A uvidíte úžas ve tvářích i té nejmladší či nejstarší generace.

O co se postaráme

Zajistíme hostinu v zámeckém stylu, focení v interiéru zámku, jízdu kočárem s koňmi, obřad v zámecké zahradě a třeba i kostými. Uděláme vše pro to, abyste se cítili jako zámecká paní a zámožný pán. Jako se to odehrává v pohádkách.

I takto může vypadat vaše svatba

CHCI SVATBU NA ZÁMKU

Vinařská svatba

Svatba v přírodě je romantika jako žádná jiná. Váš den bude provoněný nejen láskou, ale i vínem. Řekněte si ano v místech, která jsou již z tradice společnému životu předurčena – ve vinohradu.

O co se postaráme

Váš den umíme připravit ve vinici, vinařství nebo sklípku. Postaráme se o dekoraci ve vinařském stylu a snoubení celého dne s vínem. Rádi zajistíme vinaře s řízenou ochutnávkou, cimbálovou hudbu, která k vínu patří, i projížďku vinicemi a propojení s moravskými tradicemi.

I takto může vypadat vaše svatba

CHCI SVATBU VE VINOHRADU

Venkovní svatba

Milujete volnost a přírodu? Nechcete strávit svůj velký den zavřeni v sále nebo restauraci. Venkovní svatba je potom pro vás to pravé.

O co se postaráme

Najdeme místo pro Váš obřad i hostinu, které na vás dýchne tou pravou atmosférou. Zajistíme party stan, nebo jurtu. Dovezeme potřebný inventář a oslovíme perfektní catering. Vše připravíme v souladu s krásou místa a vašimi představami.

I takto může vypadat vaše svatba

 

CHCI MÍT SVATBU v PŘÍRODĚ

Vintage svatba

Jeden z nejoblíbenějších stylů, a je jedno zda zrovna ten rok frčí mintová nebo zlatá. Dřevo, příroda, eukalyptus, juta z módy prostě jen tak nevyjdou. A my tomuto trendu fandíme. A rozhodně vše bez zádrhelů připravíme.

O co se postaráme

Vymyslíme dekoraci a doplňky pro obřad, svatební stůl či večerní párty. Veškeré dekorační materiály si obstaráme, výzdobu vyrobíme, dodáme a naaranžujeme.

I takto může vypadat vaše svatba

CHCI MÍT VINTAGE SVATBU

Registrované partnerství

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne. A to platí i pro partnery stejného pohlaví. Je to váš případ? Pak vstupte do partnerství! A s přípravou obřadu snů se spolehněte na nás. Rádi budeme u toho.

O co se postaráme?

Svatbu připravíme podle vašich přání. Pomůžeme vám s výběrem místa obřadu. Poradíme s dekorací, oblečením i naplánováním průběhu celého dne. Domluvíme matrikáře. A když bude třeba, zastoupíme vás při vyřizování na úřadech.

I takto může vypadat vaše svatba

 

JDEME DO TOHO

Svatba ve stodole

Místo, které nikdy neztratí své kouzlo. Tady se odehrávaly svatby před 100 lety a budou se odehrávat pořád. Ať jde o stodolu původní se vší tou patinou nebo o stodolu moderní, která nabízí luxus s nádechem minulosti, pořád jí říkáte své ANO.

O co se postaráme?

Svatbu ve stodole neodbydeme barevným ubrusem, obligátní svíčkou a nudnými jmenovkami. Připravíme obřad i hostinu s citem a vkusem pro jedinečné prostory. Oslovíme dodavatele, kteří mají s těmito krásnými místy zkušenosti. Pomůžeme s ubytováním hostů v nejbližším okolí.

I takto může vypadat vaše svatba

 

 

CHCI MÍT SVATBU VE STODOLE

Svatba dle vašeho přání

Máte svoji vlastní originální představu svatebního dne? Obraťte se na nás. Baví nás návrhy a realizace netradičních momentů a dekorací.

O co se postaráme?

Vaše svatba bude plně v našich rukách, ale v maximálním souladu s tím, co jste si vysnili. Svatební den zorganizujeme včetně volby místa, dekorace a dohledu nad hladkým průběhem obřadu, dne, večera i noci.

I takto může vypadat vaše svatba

Mám zájem o službu